top of page

FAQ

Za każdym razem przed podjęciem się zlecenia z zakresu auto detailingu, wspólnie ustalamy, na czym Ci zależy, jaki jest cel i dopasowujemy najlepszą usługę do Twoich potrzeb. Często na tym etapie pojawia się wiele niepewności. Dlatego jeśli chcesz czuć się spokojnie przed oddaniem nam Twojego auta do realizacji, sprawdź najczęściej zadawane nam pytania i zapoznaj się z tym, w jaki sposób działamy!

JAKI JEST CZAS REALIZACJI?

Czas, w jakim D.S. Cars Grudziądz wykonuje dane usługi, różni się od siebie w zależności od ich rodzaju oraz stopnia ich zaawansowania. Jednakże dla poszczególnych usług zazwyczaj wynosi on:

 

  • 2 dni robocze — powłoka ceramiczna,

  • 3 - 5 dni roboczych — zmiana koloru auta,

  • 1 - 2 dni robocze — renowacja skórzanej tapicerki.

  • 2 - 5 dni roboczych — zabezpieczanie folią bezbarwną.

 

Zawsze staramy się, by Twoje auto wróciło do Ciebie w jak najszybszym czasie, nie tracąc przy tym na jakości wykonywanej usługi!

Z JAKICH PRODUKTÓW KORZYSTAMY?

Wszystkie produkty, za pomocą których wykonujemy usługi w naszym salonie detailingu w Grudziądzu, są z najwyższej półki. Wspierają nas w tym nasi partnerzy, którzy również nam je dostarczają:

 

  • powłoka ceramiczna — Delixirum,

  • chemia — Koch Chemie GmbH, 3M, Delixirum

  • folia bezbarwna PPF — Llumar, Avery Dennison

  • folie do zmiany koloru - Avery Dennison, 3M, Oracal, Apa, KPMF, Teck-Wrap

 

Dzięki nim każda nasza usługa daje gwarancję na lata!

JAKIE SĄ GŁÓWNE KORZYŚCI Z ZABEZPIECZEŃ AUTO DETAILINGOWYCH?

Do głównych korzyści płynących z zabezpieczeń auto detailingowych, jest możliwość wieloletniej ochrony pojazdu. Stosując na przykład bezbarwną folię PPF, powłokę ceramiczną czy grafenową Twój samochód może wyglądać dokładnie tak samo jak z salonu, nawet i za kilka lat. Ich trwałość znacznie różni się między innymi od wosków, z których można skorzystać na myjni. Po nałożeniu jednego z zabezpieczeń, rdza, osady, zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne stają się zupełnie niegroźne dla lakieru auta.

CZY DETAILING MOŻE WPŁYNĄĆ NA WARTOŚĆ SAMOCHODU?

Zdecydowanie się na zabezpieczenie auta za pomocą usług z zakresu auto detailingu nie tylko sprawia, że samochód wygląda lepiej na co dzień, ale także może wpłynąć na jego wartość. Może być tak między innymi dlatego, że stan pojazdu po latach nadal pozostaje taki sam, jak w momencie jego kupna. W ten właśnie sposób zachowanie jego wartości staje się łatwiejsze. Wieloletnie zabezpieczenia lakieru często okazują się też atrakcyjne w momencie sprzedawania danego auta.

bottom of page