top of page

O NAS

Od 2012 roku świadczymy kompleksowe usługi z zakresu detailingu, czyli kosmetyki aut. Robimy wszystko, co się tylko da, żeby Twój samochód odzyskał swój charakter, który miał, gdy odbierałeś go z salonu. Gwarantujemy Ci, że  utrzyma go na lata!
 

Jesteśmy certyfikowanymi detailerami poprzez liczne szkolenia u najbardziej uznanych specjalistów w tej dziedzinie. Możesz być spokojny, że wszystko, co robimy, robimy z pewnością i nie ma u nas miejsca na pomyłki.
 

Wykonujemy wszystkie usługi z zakresu detailingu. Najczęściej wybieranymi przez naszych klientów są z pewnością między innymi:

  • nakładanie powłok ochronnych

  • nakładanie folii bezbarwnych,

  • zmiana koloru auta,

  • renowacja tapicerek skórzanych.

 

Usługi te są uwielbiane przez naszych klientów przede wszystkim dzięki temu, że wprowadzają uczucie świeżości oraz ułatwiają znacznie utrzymywanie czystości auta. Jeśli chcesz uniknąć godzin spędzonych na myjni, skorzystaj z naszych usług!

Dlaczego warto postawić akurat na nas?

Powodów jest naprawdę wiele, ale jednym z głównych jest fakt, że w naszej branży z pewnością wyróżniamy się bardzo krótkim czasem realizacji usług — pracujemy również w weekendy!
Przy realizowaniu usług dla naszych klientów korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz materiałów z najwyższej półki, które zapewniają trwały efekt na lata!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Spróbuj!

Jeśli nie do końca wiesz, co mogłoby być najlepsze dla Twojego samochodu, możesz bez żadnego problemu się z nami skontaktować i odbyć darmową konsultację. Jako fachowcy z wielką przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i skrupulatnie wyjaśnimy przebieg procesu detailingu Twojego auta.

Od 2012 roku zaufały nam już setki klientów. Chcesz do nich dołączyć? Zapraszamy!

bottom of page