top of page
Człowiek Polerowanie samochodów

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna – klasyka auto detailingu

W branży auto detailingu natknąć możemy się na wiele różnych rodzajów zabezpieczeń lakieru samochodowego. Jednakże istnieją w niej pewne rozwiązania, które są z nami od dawna i od wielu lat gwarantują jego skuteczną ochronę. Wśród nich z pewnością wyróżnić możemy nakładanie powłoki ceramicznej, co również świadczymy w naszym salonie auto detailingu w Grudziądzu.

Dlaczego powłoka ceramiczna jest warta swojej ceny?

Nałożenie na samochód powłoki ceramicznej pozwala na utworzenie na jego powierzchni trwałej warstwy, która zabezpieczy lakier przed działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. Stanowi ona skuteczną ochronę przed między innymi:

 

  • promieniowaniem UV,

  • tworzeniem się osadu z powietrza,

  • działaniem kwasów deszczowych,

  • uszkodzenia mechaniczne.

 

Dodatkowe właściwości hydrofobowe powodują, że woda oraz inne ciecze nie pozostają na powierzchni auta. Dzięki temu powłoka ceramiczna pozwala na zaoszczędzenie wielu godzin spędzonych na myjni oraz pomaga utrzymać idealny, schludny i elegancki wygląd samochodu.

Nakładanie powłoki ceramicznej na samochód – Grudziądz

Jeżeli chcesz skorzystać z tego rodzaju usługi, zdecydowanie powinieneś zawitać do naszego salonu auto detailingu, gdzie możesz liczyć na najwyższą jakość realizacji. D.S. Cars auto detailing Grudziądz to zespół profesjonalistów, który z największą dbałością o szczegóły podejmuje się wszelkich zadań z zakresu kosmetyki aut. Naszą specjalnością, w której się wyróżniamy na terenie Grudziądza, jest właśnie nakładania powłoki ceramicznej, co realizujemy już od 2012 roku. Połączenie wysokich umiejętności naszych detailerów, potwierdzonych ukończonymi szkoleniami oraz praktyczną nauką z najwyższej jakości produktami naszego partnera – Delixirum, daje w efekcie gwarancję tego, że zabezpieczenie lakieru w 100% spełni zarówno swoje zadanie, jak i Twoje oczekiwania.

 

Pomimo tego, jak długo w branży auto detailingu możemy spotkać się z powłoką ceramiczną, cały czas stanowi ona jedno z najpopularniejszych rozwiązań w kwestii zabezpieczania lakieru samochodowego. Jakościowe produkty razem z wysokimi umiejętnościami detailerów, dają nam w efekcie skuteczne rozwiązanie, które będzie spełniało swoje zadanie latami. Dlatego właśnie postaw na powłokę ceramiczną i odwiedź nasz salon w Grudziądzu!

Czy wiesz, że:
Powłoka ceramiczna posiada zdolności odpychające od siebie wszelkie zanieczyszczenia. Jednakże stanowi ona również barierę przed znaczną częścią żrących środków chemicznych.

bottom of page