top of page
Polerowanie samochodu

Powłoka grafenowa

Nakładanie powłoki grafenowej w Grudziądzu 

Chcesz, żeby Twój samochód mógł przez lata utrzymywać swój perfekcyjny, nienaruszony stan? Za pomocą prawdziwej innowacji w świecie auto detailingu jest to już aktualnie możliwe. Jest nią powłoka grafenowa, którą nakładamy w naszym salonie w Grudziądzu. Natomiast dlaczego jest ona warta swojej ceny?

Najwyższa twardość powłoki ochronnej na samochód – grafen

Tworzywo, z którego wykonywana jest powłoka to tytułowy grafen. Jest on aktualnie najtwardszym materiałem dostępnym na rynku, przebijając nawet diament. Fakt ten sprawia, że powłoka grafenowa potrafi szczególnie skutecznie chronić lakier samochodu przez wszelkimi:

 

  • uszkodzeniami mechanicznymi,

  • rdzą,

  • czynnikami atmosferycznymi,

  • promieniowaniem UV.

 

Dzięki temu samochód będzie mógł wyglądać perfekcyjnie przez znacznie dłuższy czas.

Powłoka grafenowa u sprawdzonego auto detailera w Grudziądzu

Żeby powłoka grafenowa mogła spełniać swoje zadanie, warto postawić na prawdziwych profesjonalistów. Z pewnością do nich może zaliczyć się salon auto detailingu w Grudziądzu – D.S. Cars. Cenne doświadczenie, które zdobywamy już od 2012 roku, pozwala nam udoskonalać nasze techniki oraz stosowane rozwiązania. Dodatkowo w trosce o najwyższą jakość naszych usług korzystamy z produktów z najwyższej półki. W tym celu, realizując nakładanie powłoki grafenowej w Grudziądzu, korzystamy materiałów naszego producenta – Delixirum. W efekcie otrzymujemy skuteczną ochronę lakieru samochodowego na nawet 10 lat!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Powłoka grafenowa nie bez powodu została nazwana prawdziwą innowacją na rynku auto detailingu. Dzięki wyjątkowym właściwościom cały czas zyskuje ona na popularności i coraz częściej staje się wyborem naszych klientów. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje i przekonaj się, że powłoka grafenowa to świetne rozwiązanie dla Twojego samochodu!

Czy wiesz, że:
Powłoka grafenowa gwarantuje bardzo niskie tarcie. Jej zdolność do tworzenia szczególnie cienkiej warstwy, sprawia, że auto staje się bardziej opływowe. To następnie może przełożyć się nawet na mniejsze spalanie paliwa.

bottom of page