top of page

Czy warto oklejać szybę folią ochronną?


Oklejanie szyby folią zabezpieczająca to innowacyjne rozwiązanie w branży auto detailingu. Postawienie na nią to skuteczny sposób na trwałą ochroną przedniej szyby, co pomaga w zachowaniu idealnego stanu samochodu przez wiele lat. Natomiast dlaczego jest warta swojej ceny?

Nieoceniona skuteczność folii ochronnej na przednią szybę

Zadaniem folii ochronnej na szybę samochodu jest trwałe zabezpieczenie jej przed wszelkimi uszkodzeniami przez czynniki zewnętrzne. Każde auto na co dzień musi mierzyć się między innymi z:


  • odpryskami,

  • kamieniami z drogi,

  • uszkodzeniami mechanicznymi.


Potrafią one znacząco wpływać na wygląd, a nawet i funkcjonalność szyby czołowej. Jednakże wchodząca na rynek auto detailingu innowacja w postaci folii ochronnej na nią jest w stanie tworzyć skuteczną barierę przed nimi. Za jej pomocą przednia szyba samochodu zachowa swój nienaruszony stan przez wiele lat.

Czy folia ochronna na szybę samochodu wpływa na widoczność?

Wiele osób obawia się o to, czy folia ochronna będzie jakkolwiek zmieniać widoczność podczas kierowania autem. Jednakże jest ona zdecydowanie bezpodstawna. Folia ochronna na szybę samochodu w żadnym stopniu nie wpływa na pogorszenie się pola widzenia, za to ma inne ciekawe właściwości. W trakcie lata problemem, z którym każdy z nas musi się mierzyć, jest szybkie nagrzewanie się auta, co znacznie utrudnia jazdę. W tym temacie również folia zabezpieczająca przednią szybę przynosi korzyści. Redukuje ona to zjawisko, dzięki czemu utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz staje się znacznie łatwiejsze.Clifdesigns – folia ochronna na szybę przednią


Oklejanie przedniej szyby samochodu folią ochronną – Grudziądz

To innowacyjne rozwiązanie w dalszym stopniu stanowi prawdziwą nowość w branży auto detailingu, dlatego też nie każdy salon się tego podejmuje. Jednakże wyjątek od tej zasady stanowi D.S. Cars. Nasi detailerzy są wykwalifikowani w tym temacie i z największą starannością, a zarazem skutecznością wykonują oklejanie przedniej szyby samochodu folią ochronną w Grudziądzu. Na finalny efekt składają się nie tylko umiejętności naszego doświadczonego zespołu, ale też produkty najwyższej jakości od naszych partnerów. W przypadku folii ochronnej na szybę korzystamy z materiałów od Clifdesigns, które zawsze gwarantują sukces.


Postawienie na folię ochronną na przednią szybę samochodu to wyjątkowo trwała ochrona przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Jest to idealny krok, żeby Twój samochód wyglądał jak nowy przez znacznie dłuższy czas. Dlatego też zapraszamy Cię do naszego salonu auto detailingu w Grudziądzu, gdzie się tym zajmiemy!


33 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page