top of page

Nowoczesne rozwiązania dla flot samochodowych – powłoka ceramiczna i folia ppf

Floty samochodowe to duża część kapitału wielu firm. Często właśnie te auta mają do pokonania największą ilość kilometrów. To następnie przekłada się na dużą eksploatację. Żeby jednak mogły prezentować się elegancko na przykład przed klientami, warto zadbać o ich zabezpieczenie.


Rola ochrony floty samochodowej

Posiadając swój samochód, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak zwykłe dojeżdżanie do pracy po czasie jest w stanie wpływać na jego stan. Na znacznie większe wyzwanie, stawiane są właśnie auta flotowe, które regularnie pokonują długie trasy. To przekłada się na szybsze zużywanie się oraz późniejsze uszkodzenia. W takim razie, jak zapobiec temu zawczasu?

Doskonałym wyborem jest zabezpieczenie lakieru za pomocą powłoki ceramicznej lub bezbarwnej folii ochronnej PPF. Zastosowanie jednego z tych środków mocno wydłuża życie pojazdu i jego karoserii.auto detailing dla aut flotowych – Grudziądz


Inwestycja w powłoki ochronne a auta flotowe

Zazwyczaj cena za nałożenie powłoki ceramicznej lub bezbarwnej folii PPF oscyluje w granicach kilku tysięcy. Dlatego też taka inwestycja na początku może wydawać się dosyć kosztowna. Natomiast nieco inaczej wygląda to, gdy już spojrzymy na to z długoterminowej perspektywy. Po zaaplikowaniu takiego zabezpieczenia nasze auto zaczyna unikać różnych zarysowań czy uszkodzeń, które w innej sytuacji wymagałyby naprawy.

W rezultacie nakładając je na auto, w praktyce możemy dość sporo oszczędzić, zapobiegając ewentualnym naprawom, które w przypadku tak eksploatowanych aut byłyby wręcz nieuniknione.auto detailing dla aut flotowych – Grudziądz 2


Czy zabezpieczenie lakieru wpływa na wizerunek?

Poza samymi praktycznymi kwestiami powłoka ceramiczna, folia PPF czy nawet grafen poprawiają także estetykę pojazdu. Nadają one głęboki, połyskujący i elegancki wygląd. Chociaż mogłoby się wydawać, że jest to drugorzędna kwestia, dobrze wiemy, jak duże znacznie podczas na przykład biznesowych spotkań z klientami ma to, jak się prezentujemy. Schludny i profesjonalny wygląd to także element marketingowy, odzwierciedlający firmę, którą przedstawiamy.


Aktualne zabezpieczenia lakieru pomagają nam unikać niechcianych napraw. Są one szczególnie przydatne, gdy mówimy o tak używanych autach, jak flotowe.


1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page