top of page

Jak zapewnić sobie komfort w trakcie jazdy bez ciągłego czyszczenia auta?

W dużej mierze usługi auto detailingowe są używane do zabezpieczenia samochodu od zewnątrz. Jest to bardzo ważne, ponieważ właśnie jego lakier jest najbardziej wystawiany na niszczenie się, a jego renowacja jest dość kosztowna. Jednak z drugiej strony warto zadbać także o nasz własny komfort podczas jazdy. Korzystając z auta codziennie, z czasem na kokpicie zaczną pojawiać się rysy, fotele będą zabrudzone, a na ekranach będziemy widzieć odciski palców. Jak temu zapobiec?


Ochrona plastików na kokpicie

Znaczna część kokpitu auta z reguły jest wykonana z plastiku. Najczęściej to właśnie po jego stanie możemy ocenić, czy właściciel dba o swój samochód w środku czy też nie. Z racji, że wszędzie znajduje się elektryka, w efekcie takie dodatki przyciągają kurz, a jego złoża bardzo szybko psują estetykę wewnątrz pojazdu. W dodatku z czasem zaczynają się też wycierać i rysować, co tylko doprawia nieprzyjemny dla oka efekt.

Jak temu zapobiec?

Czyszcząc je odpowiednimi preparatami, dbamy nie tylko o efekt w tej chwili, ale i w przyszłości. Równocześnie przywracają elegancki charakter wnętrza oraz zabezpieczają elementy te przed na przykład promieniowaniem UV, które jest najczęstszym powodem blaknięcia i pękania.


Ekrany monitorów w aucie

Nowoczesne dotykowe ekrany stały się już standardem w autach produkowanych w ostatnich kilku latach. Taki element od razu sugeruje nam, że auto jest już z wyższej półki, a do środka wprowadza elegancki i minimalistyczny styl. Jednak nieuniknionym jest to, że po pewnym czasie monitor będzie pomazany i pełny w odciskach palców.


Doskonałą odpowiedzią, która pozwoli temu zapobiec jest bezbarwna folia ochronna PPF. Nałożenie takiego zabezpieczenia sprawi, że przestaną pojawiać się na nim nieestetyczne odciski.auto detailing wewnątrz auta Grudziądz – D.S. Cars


Impregnacja tapicerki foteli samochodowych

Chociaż kierowcy zawsze starają się utrzymać fotele idealnie czystymi, jest to trudne zadanie. Zwłaszcza po kilku latach użytkowania, jeżdżąc na przykład z rodziną. Natomiast wylanie się na nie na napoju wcale nie musi oznaczać, że trzeba je wymienić.

W naszym salonie auto detailingu w Grudziądzu pomożemy Ci oczyścić tapicerkę z głębokich plam i przywrócić jej wygląd z początku. Po tym, aby zabezpieczyć je na przyszłość, warto je zaimpregnować. Stawiając na tę usługę, możesz być pewny, że fotele będą bezpieczne przed takimi wypadkami, a zabrudzenia nie będą wchodzić w głąb materiału.


Czy jest sens zabezpieczać szyby auta od wewnątrz?

Nakładanie ochronnego preparatu od zewnątrz jest dość często spotykane. Środki takie jak powłoka ceramiczna lub grafenowa często nakłada się na całą karoserię, w tym właśnie na nie. Ale czy opłaca się zabezpieczyć je także od wewnątrz?


Mimo że jest to znacznie rzadziej spotykane, ma to swoje zalety. Przede wszystkim przestają parować, co przydaje się szczególnie zimą przy odmrażaniu szyb.


Korzystając z tego rodzaju zabezpieczeń, możemy zapewnić sobie komfort podczas jazdy samochodem przez kolejne lata.


1 wyświetlenie0 komentarzy

Σχόλια


bottom of page